Bal na sto par... I więcej!

W ramach obchodów jakże radosnej setnej rocznicy utworzenia Uniwersytetu Poznańskiego, obok wydarzeń podniosłych, refleksyjnych czy naukowych, nie może zabraknąć zdarzeń bardziej rozrywkowych, odnoszących się do wieloletniej tradycji zabaw w Auli Uniwersyteckiej.
Dlatego w imieniu własnym oraz Międzyuczelnianego Komitetu Obchodów 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego serdecznie zapraszam na

BAL NA STO PAR… I WIĘCEJ.

Odbędzie się w on ostatnią sobotę karnawału:

2 marca 2019 r. o godz. 19:00 w Auli UAM.

Oprawę muzyczną zapewni zespól Schatzi Band oraz pracownicy i studenci Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM w Kaliszu. Zasiadać będziemy przy dziesięcioosobowych stolikach.
Poczęstunek przygotuje Catering Biesiada.

Koszt uczestnictwa w balu 100-lecia wynosi 380 zł/osobę.
 Ze względu na duże zainteresowanie i ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w Balu zadecyduje kolejność zgłoszeń w formularzu pod poniższym linkiem:

Osoby, które znajdą się na liście uczestników otrzymają imienne zaproszenia.

Informacji udziela Biuro ds. Obchodów 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego
61 829 47 55;100lat@amu.edu.pl