Informacja o warunkach udziału w wielkim koncercie z okazji 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego

W związku z licznymi pytaniami informujemy, że trwa już sprzedaż biletów na koncert  Andrei Bocellego, który zaśpiewa 11 maja 2019 r. na INEA Stadionie w Poznaniu z okazji stulecia Uniwersytetu Poznańskiego. Artyście towarzyszyć będą m.in. chóry akademickie uczestniczące w XIV Międzynarodowym Festiwalu UNIVERSITAS CANTAT 2019.

Informujemy ponadto, że dzięki wsparciu finansowemu Miasta udało się w trakcie negocjacji z instytucją organizującą koncert uzyskać stosunkowo korzystne ceny biletów, rozpoczynające się od kwoty 155 zł (takich biletów jest najwięcej). Udział w koncercie będzie możliwy wyłącznie po zakupieniu biletów, które  sprzedawane są za pośrednictwem stron www.bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl do wyczerpania miejsc.

Więcej o koncercie na stronie: https://bilety.imprezyprestige.com/rezerwacja/numerowane.html?ter_id=93&ter_idt=51340f1c2a0b7d43fb65d45127096635