Jubileuszowy październik

Październik to pierwszy miesiąc obchodów Jubileuszu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego. Zapraszamy do śledzenia zaplanowanych wydarzeń w zakładce Wydarzenia.

Wśród zaplanowanych w październiku wydarzeń znajdą Państwo:

5.10.2018 r. – Uroczyste Wspólne Posiedzenie Rad Wydziału Rolnictwa i Bioinżynierii oraz Wydziału Leśnego

10.10.2018 r. – Wykład “Historia Biblioteki Uniwersyteckiej w Poznaniu”

11.10.2018 r. – Konferencja naukowa „Architektura krajobrazu i bezpieczeństwo ekologiczne. Doświadczenia z przeszłości Prof. Adam Wodziczko, Prof. Zygmunt Czubiński, Prof. Władysław Czarnecki. Współczesne kierunki kształtowania krajobrazu i ochrony środowiska w Poznaniu”

11.10.2018 r. – Konferencja naukowa “Bezpieczeństwo i obronność. Badania naukowe, oryginalne praktyki i edukacja Uniwersytetu Poznańskiego”

19.10.2018 r. – Koncert „Muzyka Ameryki Hiszpańskiej na nowo odnaleziona”

19-20.2018 r. – KOLLOQUIUM ZUR LEXIKOGRAPHIE UND WÖRTERBUCHFORSCHUNG. KORPORA IN DER LEXIKOGRAPHIE

25-27.10.2018 r. – Międzynarodowa konferencja naukowa “Ukrainistyka: wczoraj, dziś, jutro…”

25-27.10.2018 r. – Konferencja międzynarodowa Turystyka kulturowa – teoria i praktyka

Ponadto w październiku organizatorzy zaplanowali takie wydarzenia jak:

Wystawa 100 lat niepodległości Polski

Konkurs Wydział Farmaceutyczny w Poznaniu na fotografii

Festiwal Matematyki

Międzynarodowe Seminarium Łotmanowskie “Kultura i historia”

Szczegółów należy szukać w zakładce “Wydarzenia” oraz na stronach internetowych organizatorów.