Muzyczny bukiet dla Stulatka

02.02.2019

Aula Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

Kategorie

Międzyuczelniany  Komitet Obchodów 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego serdecznie zaprasza na niezwykły koncert

Muzyczny bukiet dla Stulatka

Oto dzięki zapałowi wykładowców, studentów i przyjaciół Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przeniosą się Państwo do krainy wirtuozów muzyki klasycznej, komponujących utwory fortepianowe na cztery ręce, a następnie do eleganckiego i pełnego wdzięku świata polskich przebojów filmowych i kabaretowych dwudziestolecia międzywojennego.

To wszystko nie tylko za sprawą przepięknych melodii, które do dzisiaj nosimy w sercu, lecz także za przyczyną oprawy wizualnej, stylizacji kostiumów, scenografii.

Organizatorzy – Wydział Artystyczno-Pedagogiczny w Kaliszu – gwarantują wieczór pełen uniesień, radości duszy, chwil odpoczynku i ciągle jeszcze karnawałowego  nastroju.

Gorąco zapraszamy w sobotę 2 lutego 2019 o godz. 19:00 do Auli UAM.

WSTĘP WOLNY – rejestracja i rezerwacja miejsc http://koncerty.amu.edu.pl/

W trakcie koncertu można będzie wesprzeć zbiórkę charytatywną na leczenie i rehabilitację chorego na stwardnienie rozsiane absolwenta Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego – Piotr Drogosia.