VII Poznańskie Dywany Kwiatowe „100-LECIE UNIWERSYTETU POZNAŃSKIEGO"

VII Poznańskie Dywany Kwiatowe

06- 12 maja 2019 r.
Park im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział w Poznaniu

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu,
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu,
Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piasecznego w Poznaniu,

serdecznie zapraszają na

VII POZNAŃSKIE DYWANY KWIATOWE 2019

Tegorocznym tematem VII Poznańskich Dywanów Kwiatowy 2019 będzie
„100-LECIE UNIWERSYTETU POZNAŃSKIEGO”

Kolorowe dywany kwiatowe będą przedstawiać BIRET REKTORSKI, LOGOTYP ORAZ DATĘ 100-LECIA UNIWERSYTETU POZNAŃSKIEGO   i zostaną ułożone przez członków Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział Poznański i współpracujące ze Stowarzyszeniem Koło Naukowe Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Ułożone kobierce zajmować będą powierzchnię kilka tysięcy metrów kwadratowych.
VII Poznańskie Dywany Kwiatowe 2019 zostały objęte Patronatem Honorowym
Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka
Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka.
Materiał Kwiatowy VII Poznańskich Dywanów Kwiatowych dostarczy
Specjalistyczne Gospodarstwo Ogrodnicze w Gołuskach Państwo Barbara i Michała Szymanowscy
oraz Jan Ligthart z Holandii.
Pragniemy Państwa poinformować, że w poniedziałek dnia 6 maja 2019 r. o godzinie 13:00
odbędzie się konferencja prasowa
w Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT Rada w Poznaniu ul. H. Wieniawskiego.
VII Poznańskim Dywanom będzie towarzyszyć XXIII Wystawa Tulipanów,  która odbędzie się w Westybulu Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu a uroczyste otwarcie odbędzie się we wtorek  dnia  7 maja 2019 r.
Na Wystawie zostanie zaprezentowanych ponad 200 odmian tulipanów we wszystkich barwach.

Kompozycję z tulipanów zostaną ułożone przez florystów – członków Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddział Poznański .
Odbędzie się również Chrzest Tulipana „Uniwersytet Poznański”, który odbędzie się w Sali Lubrańskiego, Collegium, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Uroczystość Chrztu odbędzie się w poniedziałek dnia 6 maja 2019 o godzinie 9.00.
INFORMACJE:
VII POZNAŃSKIE DYWANY KWIATOWE
XXIII WYSTAWA TULIPANÓW
CHRZEST TULIPANA

W załączeniu Plakat oraz Projekt VII Poznańskich Dywanów Kwiatowych 2019 r.
Autorem Projektu i Plakatu VII Poznańskich Dywanów Kwiatowych 2019 jest Pani Lidia Szuster.
Serdecznie zapraszamy Państwa na facebook SITO o/Poznań.
Serdecznie zapraszamy!